publiceerdatum: 20 december 2022

Zaterdag 17 december berichtte Tubantia over het prepareren van onze ijsbaan.
Bericht Tubantia
Van zaterdag op zondag zou het nog behoorlijk gaan vriezer. Met dat bericht in het vooruitzicht en al 6,5 cm ijs op de teller hebben de ijsmeesters besloten dat het de moeite waard zou zijn het ijs vrij te maken van sneeuw en blad.

Zondagochtend was het voor onze trainende leden mogelijk om de trainer op onze eigen ijsbaan te krijgen. Het was een groot succes, er heerste een gezellige sfeer en er werden heel wat schaatskilometers afgelegd.

Het ijs was dusdanig dik gegroeid dat de ijsmeesters het aandurfde de baan te openen voor al onze leden.
Het werd een gezellige middag vol ijsplezier.
De gezelligheid zette zich nog voort in de kantine waar de bezoekers konden genieten van een heerlijke erwtensoep, warme chocolademelk, glühwein en/of een andere versnapering.